NASI PARTNERZY

W związku z tym, że nasze Stowarzyszenie jest instytucją pozarządową, nie prowadzimy działalności gospodarczej, cieszy nas każdy sprawdzony, związany w jakiś sposób z bariatrią partner, sponsor, darczyńca.

Docieramy do Was za pomocą broszur, plakatów, ulotek, mediów społecznościowych. I tak jest skonstruowany ten świat, że aby pomóc Wam, cieszymy się bardzo z uzyskania partnerów.

Chcemy przedstawić pierwszego z nich.

CEZAL SKLEP MEDYCZNY

Sklep medyczny Cezal Sp. z o.o. to istniejący od 1949 roku ośrodek kompleksowo zaopatrujący branżę medyczną we wszelkie potrzebne akcesoria i sprzęt medyczny. Po przekształceniu w 1998 roku w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością działamy dalej zaopatrując naszych Klientów w akcesoria medyczne. Choć zmienił się profil własności firmy, to nie zmieniła się jej podstawowa forma działania – nadal zaopatrujemy branżę medyczną w najwyższej klasy produkty medyczne, dostarczamy kompleksowych rozwiązań, bądź realizujemy doraźne potrzeby pacjentów czy klientów indywidualnych. Odbiorcami produktów sklepu medycznego CEZAL są zarówno szpitale, placówki medyczne, jak i lekarze prowadzący indywidualne praktyki lekarskie, personel medyczny (pielęgniarki, położne, salowe), pracownicy Pogotowia Ratunkowego(ratownicy medyczni) oraz Klienci indywidualni, tak związani, jak i nie związani z branżą medyczną. Sklep medyczny CEZAL dociera do całej Polski, zaopatrując klientów w artykuły i sprzęt medyczny.

Informacje tutaj https://www.cezal.pl

Dzięki partnerowi udało się wynegocjować bardzo duże rabaty od producenta ubrań uciskowych, stosowanych po operacjach plastycznych. Częsty efekt uboczny ChLO. Po utracie kilkudziesięciu kilogramów, pozostaje nadmiar skóry, szukamy specjalistów chirurgii plastycznej i ubrań uciskowych, których ceny są wysokie. Ubrania z oferty dla pacjentów bariatrycznych są produkowane przez Teresę, wiodącego producenta ubrań uciskowych.

Nie prowadzimy oferty wysyłkowej, nie my sprzedajemy te ubranka, dostępne są one w wymienionych sklepach stacjonarnie. Jest to Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Lublin. ADRESY SKLEPÓW W OFERCIE.

NIE NAMAWIAMY DO ZAKUPÓW, POKAZUJEMY WAM OPCJĘ DO WYBORU.

Model uciskowy Ofreta handlowa CEZAL

 

Przedstawiamy naszego kolejnego partnera.

DZIĘKI TEMU PARTNEROWI W NASZYCH KONKURSACH MOŻESZ WYGRAĆ KONSULTACJĘ ZE SPECJALISTĄ ZWIĄZANYM Z BARIATRIĄ.

Przychodnia AthleticoMed, jest jedną z niewielu placówek  w Bydgoszczy, skupiających tak szeroki, skoordynowany i wysoko wyspecjalizowany personel lekarzy i specjalistów z zakresu: kompleksowego leczenia otyłości dorosłych i dzieci, rehabilitacji, ortopedii, neurologii, kardiologii, dermatologii, neurochirurgii, psychiatrii i psychologii. Specjaliści starają się minimalizować liczbę i koszt wizyt niezbędnych do wyleczenia. Efektywnie przywracają zadowolonym pacjentom radość z aktywnego trybu życia. Współpracują ze sobą na każdym etapie leczenia.  Prowadzone są tylko indywidualne sesje terapeutyczne, poświęcając 100% uwagi pacjentowi.  W Klinikę Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych zaangażowani są specjaliści znani ze spotkań Grupy Wsparcia CHLO Kujawy. W AthleticoMed wykonywane są również zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz z wykorzystaniem Indiba Active.  Można umówić również wizytę do psychiatry dziecięcego pracującego pod szyldem AthleticoMedJunior.  Możesz powierzyć doskonałym fizjoterapeutom noworodka i niemowlę. Wykonać profesjonalne zabiegi dermatologiczne, rozpocząć ćwiczenia w ramach Pilatesu lub skorzystać z usług Zespołu Cieśni Nadgarstka.

Zajrzyj na stronę https://athleticomed.pl i zarejestruj się, by doświadczyć skuteczności leczenia i życzliwości wspaniałego zespołu Lekarzy.

Tutaj łatwy dostęp do specjalistów związanych z bariatrią

https://centrumotylosci.pl
 
Uzyskaliśmy ogromne wsparcie i nowe miejsce spotkań.

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu powstało w celu stworzenia przestrzeni do działania i rozwoju dla bydgoskich organizacji pozarządowych działających w sferze pożytku publicznego na rzecz mieszkańców Bydgoszczy.

Centrum wyposażone jest w zasoby, z których organizacje mogą korzystać podczas realizacji swoich działań.