NASI PARTNERZY

W związku z tym, że nasze Stowarzyszenie jest instytucją pozarządową, nie prowadzimy działalności gospodarczej, cieszy nas każdy sprawdzony, związany w jakiś sposób z bariatrią partner, sponsor, darczyńca.

Docieramy do Was za pomocą broszur, plakatów, ulotek, mediów społecznościowych. I tak jest skonstruowany ten świat, że aby pomóc Wam, cieszymy się bardzo z uzyskania partnerów.

Chcemy przedstawić pierwszego z nich.

DZIĘKI TEMU PARTNEROWI W NASZYCH KONKURSACH MOŻESZ WYGRAĆ KONSULTACJĘ ZE SPECJALISTĄ ZWIĄZANYM Z BARIATRIĄ.

Przychodnia AthleticoMed, jest jedną z niewielu placówek  w Bydgoszczy, skupiających tak szeroki, skoordynowany i wysoko wyspecjalizowany personel lekarzy i specjalistów z zakresu: kompleksowego leczenia otyłości dorosłych i dzieci, rehabilitacji, ortopedii, neurologii, kardiologii, dermatologii, neurochirurgii, psychiatrii i psychologii. Specjaliści starają się minimalizować liczbę i koszt wizyt niezbędnych do wyleczenia. Efektywnie przywracają zadowolonym pacjentom radość z aktywnego trybu życia. Współpracują ze sobą na każdym etapie leczenia.  Prowadzone są tylko indywidualne sesje terapeutyczne, poświęcając 100% uwagi pacjentowi.  W Klinikę Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych zaangażowani są specjaliści znani ze spotkań Grupy Wsparcia CHLO Kujawy. W AthleticoMed wykonywane są również zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz z wykorzystaniem Indiba Active.  Można umówić również wizytę do psychiatry dziecięcego pracującego pod szyldem AthleticoMedJunior.  Możesz powierzyć doskonałym fizjoterapeutom noworodka i niemowlę. Wykonać profesjonalne zabiegi dermatologiczne, rozpocząć ćwiczenia w ramach Pilatesu lub skorzystać z usług Zespołu Cieśni Nadgarstka.

Zajrzyj na stronę https://athleticomed.pl i zarejestruj się, by doświadczyć skuteczności leczenia i życzliwości wspaniałego zespołu Lekarzy.

Tutaj łatwy dostęp do specjalistów związanych z bariatrią

https://centrumotylosci.pl
 
 
 
Uzyskaliśmy ogromne wsparcie i nowe miejsce spotkań.

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu powstało w celu stworzenia przestrzeni do działania i rozwoju dla bydgoskich organizacji pozarządowych działających w sferze pożytku publicznego na rzecz mieszkańców Bydgoszczy.

Centrum wyposażone jest w zasoby, z których organizacje mogą korzystać podczas realizacji swoich działań.